Fındık

Kabuklu fındık İç fındık dışını çevreleyen kabuğu ile birlikte Sade, kavrulmuş veya kavrulmuş tuzlanmış şekilde çerezlik olarak tüketilir. Daha uzun raf ömrüne sahiptir.

Kuru Kayısı

Jumbo sarı kayısı, gerek boyutları ile gerekse de lezzeti ile öne çıkmaktadır. Jumbo sarı kayısılar sahip oldukları özellikler ve besin değerleri ile birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Tamamen doğal oluşu ile her yaştan birey rahatlıkla tüketebilmektedir.

Kuru Üzüm

Sarı üzüm kurusu zengin besin değerleri ile önemli bir yere sahiptir. Kurutulmuş üzüm doğrudan tüketilebileceği gibi birçok farklı yiyeceğin içerisinde de kullanılabilmektedir. Tatlılarda, çerezlerde ve hatta yemeklerde kullanılabilir. Yüksek besin değeri sayesinde insan vücuduna önemli ölçüde fayda sağlar.

Kuru İncir

Kuru incir, birçok farklı rahatsızlığın giderilmesinde lezzetli bir etki yaratmaktadır. Kuru incirin düzenli olarak tüketilmesi insan sağlığının korunmasında son derece etkin bir rol oynamaktadır. Kuru incir içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde mutlaka tüketilmelidir. Sindirim sistemi rahatsızlıklarına iyi gelmekte, kabızlık gibi problemlerin olabilecek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Kuru Domates

Güneşte Kurutulmus Domateslerimizi makarna, pizza ve salatalarınıza harika bir lezzet ve doğallık katabileceginiz gibi; yumurta, sebze, et ürünleri ve sandviçlerinizi bir parça kurutulmus domates ile afiyetle tüketebilirsiniz.

Cennet Elması

Kuru cennet hurması Denizli yöresine ait olup, doğrudan üretici çiftçilerden temin edilmektedir. Kurutma işlemi güneşte doğal olarak yapılmakta olup, içerisinde hiçbir koruyucu kimyasal madde kulanılmamıştır.