MMY İç ve Dış Ticaret olarak anlaşmalı olduğumuz kuru gıda ve tekstil üreticilerden temin ettiğimiz ürünleri yurt içi ve yurt dışında bulunan müşterilerine ulaştırıyoruz. Bunu yaparken Küresel pazar dinamiklerine ve taleplere hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için gıda ve tekstil endüstrisindeki en iyi oyuncularla iş birliği yapıyoruz.

Tecrübemiz ve bağlantılarımızla talep edilen ürünleri en iyi seçeneklerle bulmak için çalışıyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz zamanında ve gerekli spesifikasyonlara uygun mal ve hizmetler için bize güvenip, yeni fırsatlar yaratmamız için bizleri cesaretlendiriyorlar. Çünkü Kazan-kazan esasına göre en iyi çözümleri getirerek müşterilerimize değer yaratıyoruz, süreçleri kolay, hızlı ve verimli hale getiriyoruz

Deneyimli operasyon ekibimizle üreticiden kapınıza kadar, sizinle iş birliği içerisinde çalışarak satış öncesi ve sonrası da sorunsuz ve istikrarlı bir tedarik süreci yaratmak için çalışıyoruz

İzmir’de, limanları ve stratejik konumu ile dünyanın en hızlı büyüyen metropollerinden birinde, marka itibarımızın bir numaralı nedeni olan “güven” olgusunu sürekli iyileştiriyor, güçlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Bunu büyüme ve müşteri memnuniyeti odaklı yapımız ile, en iyi yaptığımız işe odaklanarak yapıyoruz; Türkiye’nin en yüksek standartta, doğal ve yüksek kaliteli üretilmiş kuru gıda ve tekstil ürünlerine ulaşıyoruz. Üretim aşamasında süreci izliyor, analiz ediyor ve müşterilerimize tedarik ediyoruz.

Üreticilerle bire bir kurduğumuz açık ve profesyonel bağ sayesinde Türkiye’nin en iyi tedarikçisi olma yolunda ilerliyoruz. İş ilişkisi değil ortaklık kurmaya inanıyoruz. Bu ortaklıklarla daha yüksek gıda güvenliği, daha fazla izlenebilirlik, bilgi akışı ve sürdürülebilirlik sağlıyoruz. Bilgiye ve tecrübeye dayalı ortaklıklarımızın geleceğimizi şekillendireceğini biliyoruz.